Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 880
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Nowy portal mapowy

Wtorek, 28 lutego 2017, 11:45
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Nowy portal mapowy
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Od teraz za pośrednictwem strony internetowej UM Jaworzyna Śląska wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z portalu mapowego gminy.

Jest on dostępny pod adresem http://portal.gison.pl/jaworzynaslaska/ lub też można z niego skorzystać klikając na baner dostępny na naszej stronie.

W serwisie mapowym znajdziemy tematyczne warstwy – Ortofotomapa, działki ewidencyjne, drogi, budynki czy numerację adresową. Wyszukiwarka pomoże znaleźć nam numer działek. Dzięki udostępnionym w Portalu Mapowym informacjom z zakresu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – mieszkańcy w prosty sposób mają możliwość sprawdzenia, jakie jest przeznaczenie w planie dla wybranej działki.

Poza standardowymi narzędziami nawigacyjnymi, takimi jak przybliżanie i oddalanie, portal wyposażony jest w wyszukiwarkę miejscowości, działek ewidencyjnych i adresów. Posiada funkcję identyfikacji obiektów, włączania i wyłączania warstw tematycznych. Możliwe jest również zmierzenie odległości między interesującymi nas punktami, obliczenie powierzchni (np. działki budowlanej) i wydrukowanie zaznaczonego obszaru.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group