Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nowy radiowóz dla świdnickiej komendy

Środa, 28 grudnia 2016, 12:14
Aktualizacja: 14:17
Autor: red
Świdnica: Nowy radiowóz dla świdnickiej komendy
Fot. KPP Świdnica
Miejscowa Komenda Powiatowa Policji wzbogaciła się dzisiaj o nowy radiowóz. Kluczyki do opla combo, współfinansowanego przez Urząd Miejski w Świdnicy, uroczyście przekazali funkcjonariuszom prezydent naszego miasta – Beata Moskal–Słaniewska oraz jej zastępca – Marek Suwalski.

Dzisiaj odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu marki opel combo dla świdnickiej komendy. Pojazd ten został zakupiony ze środków finansowych Policji oraz w równej części z funduszy przekazanych przez Urząd Miejski w Świdnicy. Samochód trafi do miejscowego Wydziału Prewencji.

Kluczyki do radiowozu, wraz z życzeniami bezawaryjnej eksploatacji, uroczyście przekazali funkcjonariuszom prezydent naszego miasta – Beata Moskal-Słaniewska oraz jej zastępca – Marek Suwalski. Na spotkaniu byli ponadto obecni między innymi Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy nadkom.Andrzej Dobies, jego Zastępca – nadkom.Adam Jacek Pilch oraz Naczelnik Wydziału Prewencji – nadkom.Przemysław Siwiak. Przedstawiciele kierownictwa miejscowej komendy dziękowali władzom Świdnicy za wsparcie w zakupie tego pojazdu, który jak podkreślali znacząco wpłynie na wydajność pracy funkcjonariuszy i z całą pewnością będzie efektywnie wykorzystywany.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group