Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 622
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Oddali do użytku kolejne wyremontowane drogi

Piątek, 23 listopada 2018, 17:15
Autor: red
Żarów: Oddali do użytku kolejne wyremontowane drogi
Fot. UM Żarów
Zakończył się remont kolejnych dróg na terenie Żarowa. Kierowcy mogą już korzystać ze zmodernizowanej drogi przy ulicy Kwiatowej oraz Puszkina, które po remoncie zyskały nowe nawierzchnie asfaltowe. W sumie do użytku mieszkańców oddano już łącznie siedem przebudowanych nawierzchni drogowych.

W kolejce czekają jeszcze drogi przy ulicach Zamkowej, Sportowej i Mickiewicza w Żarowie.
- Drogi gminne na terenie Żarowa, zwłaszcza na tych odcinkach, które były już w złym stanie technicznym, zostały kompleksowo wyremontowane. Inwestycje drogowe zostaną jeszcze przeprowadzone przy trzech drogach, na ulicy Zamkowej, Sportowej i Mickiewicza. Pierwsze prace przy remoncie drogi na ulicy Sportowej już się rozpoczęły i niebawem również ta droga będzie wyremontowana - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Całkowity koszt remontu drogi przy ulicy Puszkina to kwota 174.895,52 złotych, a Kwiatowej 188.107,04 złotych. Są to kolejne zadania zrealizowane w ramach projektu "Rewitalizacja zdegradowanych obszarów na terenie miasta Żarów poprzez remont dróg oraz zagospodarowanie terenów i przestrzeni publicznych w celu przywrócenia lub nadania im nowych funkcji społecznych, edukacyjnych i rekreacyjnych", który otrzymał unijne dofinansowanie w wysokości 3 867 257,09 złotych.

Jest to kolejny etap prac drogowych zrealizowany na terenie naszego miasta. Dzięki przeprowadzonym pracom jest nie tylko wygodniej, ale przede wszystkim bezpieczniej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group