Tym razem odkrywać będziemy „Barokowe serce katedry pw. św. Stanisława i św. Wacława”. Pod takim tytułem zaplanowano kolejną wycieczkę z cyklu „Odkrywamy Świdnicę – wycieczki dla dorosłych”.
Spotkanie już w najbliższą niedzielę, 31 lipca o godz. 15.30 na placu św. Jana Pawła II. Udział w wycieczce jest bezpłatny.
Przypominamy, że podczas każdej wycieczki uczestnicy mogą wygrać atrakcyjne nagrody książkowe związane ze Świdnicą i Dolnym Śląskiem.
Organizatorzy: Urząd Miejski w Świdnicy i firma Kołowrocek.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.