Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 634
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Odprawa roczna Policji w gminie Dobromierz

Wiadomości: Dobromierz
Piątek, 3 lutego 2017, 7:37
Aktualizacja: 9:11
Autor: red
Fot. UG Dobromierz
W Sali Ślubów Urzędu Gminy Dobromierz odbyła się roczna odprawa podsumowująca wyniki pracy dobromierskiego Posterunku Policji.

W naradzie uczestniczył szef Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Jerzy Ulbin wraz z zastępcą Władysławem Żołądkiem, kierownik Posterunku Policji w Dobromierzu aspirant Małgorzata Bielawska z funkcjonariuszami, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy nadkomisarz Adam Pilch, naczelnik Wydziału Prewencji Policji w Świdnicy nadkomisarz Przemysław Siwiak, przedstawiciel NSZZP st. aspirant Adam Parkitny.

Aspirant Małgorzata Bielawska omówiła priorytetowe przedsięwzięcia, które były realizowane w ubiegłym roku na terenie gminy Dobromierz wraz z oceną stanu bezpieczeństwa i wynikami pracy pionu dochodzeniowego. Do głównych zadań na najbliższe miesiące zaklasyfikowano szybką i skuteczną reakcję na zaistniałe zdarzenia, wzrost poziomu bezpieczeństwa na drogach, skuteczną walkę z przestępczością oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

Przedstawiciele służb mundurowych podziękowali wójtowi Jerzemu Ulbinowi za bardzo dobrą współpracę, obejmującą m.in. dofinansowanie zakupu radiowozu dla dobromierskich policjantów. Wójt podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie w służbę społeczeństwu i poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group