Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ograniczenia w autobusach

Piątek, 27 marca 2020, 7:07
Aktualizacja: 13:10
Autor: red
Świebodzice: Ograniczenia w autobusach
Fot. UM Świebodzice
W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. wprowadzającym ograniczenia w przemieszczaniu się środkami publicznego transportu zbiorowego informujemy, że w pojeździe w tym samym czasie, nie może przebywać więcej osób, niż wynosi połowa miejsc siedzących.

Stąd w pojazdach komunikacji publicznej w całej Polsce wprowadzono limity. Podróżować może tylu pasażerów, ile wynosi połowa miejsc siedzących. W świebodzickich autobusach zamieszczone zostały informacje o dopuszczalnej liczbie pasażerów. ZGK Świebodzice Sp. z o.o. jako organizator publicznego transportu zbiorowego w naszym mieście prosi podróżnych o bezwzględne respektowanie ograniczeń.

Informujemy również, że linia prywatna na trasie Świdnica-Wałbrzych P.W.H.D. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe (Dyrda) od 18 marca wprowadziła wakacyjny rozkład jazdy, a busy Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego DexTrans Sp. z o.o. kursują według rozkładu sobotniego. Natomiast kursy linii 31A Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego „Świdnica” Sp. z o.o. zostały zawieszone do odwołania.

Wszystkich podróżujących prosimy o zrozumienie i wspólną odpowiedzialność w tak trudnym dla nas wszystkich czasie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group