Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 617
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Organizują dowóz

Środa, 20 stycznia 2021, 7:27
Aktualizacja: 10:28
Autor: red
Świebodzice: Organizują dowóz
Fot. UM Świebodzice
18 stycznia 2021 r. w świebodzickim Ratuszu odbyło się spotkanie w sprawie organizacji bezpłatnego transportu dedykowanego osobom niepełnosprawnym i seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punków szczepień przeciwko wirusowi SARS–CoV–2.

W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, Prezes ZGK Świebodzice Sp. z o.o. Grzegorz Cabanek, Dyrektor SP ZOZ Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Świebodzicach Adrian Szewczyk, przedstawiciel Przychodni Specjalistycznej SALMED w Świebodzicach Marlena Lekosz, przedstawiciel MIKULICZ Sp. z o.o. Lena Krasnopiórkin oraz pracownicy Urzędu Miejskiego.

Podczas spotkania opracowano szereg działań mających na celu zapewnienie potrzebującym mieszkańcom bezpiecznego dowozu do punktów szczepień.

Przypominany, że z dowozu będą mogły skorzystać:
osoby niepełnosprawne, tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami,
osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień.

Szczegółowe informacje dotyczące dowozu można uzyskać pod numerem telefonu:
74 666 95 81

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group