Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Osiem bramek Cukrownika i pewne zwycięstwo z Zagłębiem

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 27 maja 2013, 21:02
Aktualizacja: 21:03
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Walczące o utrzymanie na boiskach klasy A Zagłębie Wałbrzych nie miało nic do powiedzenia w konfrontacji z wiceliderem z Pszenna. Cukrownik pokonał rywala 8:0, a łupem strzeleckim podzielili się: Ciuba (4), Kutela (2), Wolański oraz Urbańczyk.

26. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Skalnik Czarny Bór 1:2
Gwarek Wałbrzych - Wenus Nowice 9:0
Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny 2:1
Victoria II Świebodzice - Włókniarz Głuszyca 4:0
Zdrój Jedlina Zdrój - Granit Roztoka 2:3
Nysa Kłaczyna - Rawa Boleścin 2:0
Cukrownik Pszenno - Zagłębie Wałbrzych 8:0
Czarni Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 1:2

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----24 – 54 – 64:26
2. Cukrownik Pszenno----24 – 54 – 74:28
3. Gwarek Wałbrzych-----24 – 54 – 68:29
4. Granit Roztoka----------25 – 47 – 61:45
5. Sudety Dziećmorowice-24 – 47 – 66:40
6. Włókniarz Głuszyca-----25 – 37 – 59:49
7. Zdrój Jedlina Zdrój------25 – 36 – 56:45
8. Biały Orzeł Mieroszów--25 – 36 – 49:49
9. Górnik Boguszów-G.----24 – 33 – 36:37
10. Czarni Wałbrzych-------24 – 30 – 51:66
11. Rawa Boleścin----------24 – 24 – 53:72
12. Nysa Kłaczyna----------24 – 23 – 37:74
13. Wenus Nowice----------25 – 22 – 52:71
14. Zieloni Mrowiny---------24 – 21 – 39:59
15. Zagłębie Wałbrzych----25 – 20 – 36:64
16. Victoria II Świebodzice-24 – 15 – 30:77

26. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Zieloni Łagiewniki 0:3
Błękitni Owiesno - Skałki Stolec 0:4
Niemczanka Niemcza - Sparta Ziębice 2:7
Boxmet Piskorzów - Polonia Ząbkowice Śląskie 7:1
Błękitni Niedźwiedź - Czarni Sieniawka 2:4
Zgoda Grodziszcze - Delta Słupice 3:0
Koliber Uciechów - Orzeł Mąkolno 1:1
Lechia II Dzierżoniów - Wieża Rudnica 5:5

Tabela:
1. Skałki Stolec------------24 – 63 – 95:17
2. Sparta Ziębice----------24 – 63 – 112:22
3. Lechia II Dzierżoniów--25 – 51 – 99:52
4. Zieloni Łagiewniki-------25 – 39 – 59:55
5. Niemczanka Niemcza---24 – 38 – 56:44
6. Polonia Ząbkowice Śl.--24 – 38 – 69:46
7. Boxmet Piskorzów------24 – 33 – 36:60
8. Koliber Uciechów-------24 – 31 – 49:53
9. Delta Słupice------------24 – 30 – 57:70
10. Wieża Rudnica---------25 – 29 – 45:76
11. Czarni Sieniawka-------24 – 28 – 39:44
12. Orzeł Mąkolno---------24 – 27 – 42:86
13. Zgoda Grodziszcze-----24 – 25 – 43:50
14. Ślęża Ciepłowody------24 – 24 – 33:56
15. Błękitni Owiesno--------25 – 20 – 35:71
16. Błękitni Niedźwiedź-----24 – 10 – 32:99

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group