Występujący na pozycji napastnika Fabian Pawela przez ostatnie pół roku pozostawał bez klubu. Wcześniej grał m.in. w Podbeskidziu Bielsko-Biała, niemieckim FC Energie Cottbus oraz Olimpii Grudziądz, a przygodę z futbolem zaczynał w świdnickiej Polonii.
Pawela na testach w Polonii Warszawa
Audio
Czytaj na głos
Pochodzący ze Świdnicy piłkarz Fabian Pawela przebywa na testach w II–ligowej Polonii Warszawa.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.