Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1374
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pełną piersią

Wtorek, 19 października 2021, 9:45
Aktualizacja: 9:46
Autor: red
Świebodzice: Pełną piersią
Fot. UM Świebodzice
Moc kobiet, siła bycia razem i niesamowita energia to wszystko podczas sobotniego eventu charytatywnego promującego profilaktykę raka piersi w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach.

Akcja odbyła się dzięki współpracy MDK i Centrum Rozwju Funaberia. Wspólnie podczas spotkania „Pełną Piersią” pokazałyśmy, że każda kobieta jest piękna i wyjątkowa. Nasze cudowne prelegentki z Pro Feminy uświadamiały inne Panie jak ważne jest samobadanie i dbanie o własne zdrowie. Nie brakowało wzruszeń i poczucia, że razem możemy więcej, a szczególnie wtedy, kiedy dotknie nas diagnoza raka piersi.

Swoją wzruszającą historią pozytywnego wyjścia z choroby podzieliły się z nami Joanna Kwiatkowska i Sylwia Prokop, za co dziękujemy z całego serca. Natomiast wiedzą z zakresu ayurvedy obdarowała nas Magdalena Ciszak, a Alicja Sęk opowiedziała jak efektywnie zarządzać swoim czasem.

Naszemu spotkaniu towarzyszył hipnotyzujący pokaz mody „Ja i Słowiański Jedwab” Estery Grabarczyk w wykonaniu najcudowniejszych modelek. Dziewczyny zarażają swoją energią do życia i emanują kobiecością. Event uświetniła wystawa foto Rafała Guzika z Sylwią Prokop na fotografiach. Zarówno artysta jak i modelka zaszczycili nas swoją obecnością.

”Pełną Piersią” to również charytatywna akcja jesiennej szafy, która uwolniła nasze ciuszki i pomogła innym kobietom. Pomysł szafy i metamorfozy looku naszych Pań zawdzięczamy Katarzynie Maślany-Lekosz. Podczas spotkania Panie miały również możliwość wykonania profesjonalnego wizażu i wystąpienia na czerwonym dywanie, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem. Nie zabrakło również porad dietetyczki i brafitterki. Wpierały nas też dziewczyny z Endomamy, Mary Kay , Souvre i Klubu Senior +.
Jednak, co najważniejsze świebodziczanki mogły się spotkać i porozmawiać, po prostu być razem. Mamy nadzieję, że każda z nas wyszła z MDK z poczuciem, że jest piękna i ważna, a wydarzenie zagości na stałe w kalendarzu miejskich imprez.

Wielkie podziękowania za wsparcie i pomoc dla: Ewy Kwaśny, Ireny Rodziewicz - Wolff, Estery Grabarczyk, Joanny Kwiatkowskiej, Sylwii Prokop, Rafała Guzika, Magdaleny Ciszak, Alicji Sęk, Anny Miszczyk, Katarzyny Borgosz, Marzeny Sosnowicz, Sylwii Różańskiej - Stypa, Agnieszki Hołowacz, Joanny Przerwy Martyny Pyk, Zofii Okińczyc, Agaty Koperskiej, Bernadetty Dziwosz, Katarzyny Maślany-Lekosz, Nicole Waligórskiej /foto/, Dagmary Jabłońskiej-Krekora, Beaty Lamczyk, Elżbiety Chrobak. Wspomogło nas również Starostwo Powiatowe w Świdnicy i Hotel Księżyc. Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz wsparcie naszego eventu Pani Posłance Izabeli Katarzynie Mrzygłockiej oraz Pani Sekretarz Miasta Sabinie Cebuli.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group