Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1162
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pełna sala

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 17:49
Aktualizacja: Wtorek, 11 sierpnia 2020, 11:51
Autor: red
Świebodzice: Pełna sala
Fot. UM Świebodzice
W piątek, 7 sierpnia w Miejskim Domu Kultury odbył się spektakl pt. „Nic nowego pod słońcem” w wykonaniu Sławomira Hollanda pod opieką artystyczną Jacka Bursztynowicza.

„NIC NOWEGO POD SŁOŃCEM” to spektakl złożony z tekstów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Mariana Hemara, Jerzego Jurandota, Bolesława Leśmian, Juliana Tuwima czy Antoniego Słonimskiego.

Występ odbył się przy pełnej sali widzów, wśród których byli również sekretarz miasta Sabina Cebula, radny Rady Miejskiej Jan Klepiec, a także dyrektor MDK Katarzyna Woźniak.

Publiczność mała możliwość obcowania z tekstami o wysokich walorach literackich i ogromnym ładunku humoru oraz okazję do zmierzenia się z prawdą o nas samych. Sławomir Holland, po mistrzowsku wywoływał u widzów cały wachlarz emocji: od gromkiego śmiechu przy tekstach kabaretowych, przez refleksję, a nawet łzy wzruszenia. Aktor pomiędzy poszczególnymi utworami, zapraszał publiczność do zabawy, stawiał pytania i zadawał zagadki. Był to miło spędzony wieczór wprowadzający widza w atmosferę liryki, satyry i kabaretu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group