Środa, 24 czerwca

Pewna wygrana strzegomian z III–ligowcem

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Wysokiem zwycięstwem AKS–u Strzegom zakończył się kolejny mecz sparingowy. Drużyna prowadzona przez trenera Dobrowolskiego pokonała 4:1 broniącego się przed spadkiem z III–ligo dolnośląsko–lubuskiej Orła Ząbkowice Śląskie.

Mecz rozgrywany w Bielawie rozstrzygnął się już w pierwszych 45 minutach. IV-ligowy AKS zaaplikował rywalom cztery bramki autorstwa Wernera (2), Sudoła oraz Buryło i do końca spotkania kontrolował wydarzenia na boisku. W ostatnim meczu kontrolnym przed zbliżającą się rundą rewanżową drużyna ze stolicy granitu zagra 9 marca w Żarowie z miejscowymi Zjednoczonymi.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka