Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Piątek z e–ZUS w Galerii Victoria

Czwartek, 13 marca 2014, 6:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: organizatorzy
Wałbrzych: Piątek z e–ZUS w Galerii Victoria
Fot. użyczone
Masz do załatwienia sprawę w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, ale nie masz czasu na formalności? Wpadnij do Galerii w piątkowe popołudnie i… załóż sobie profil na Platformie Usług Elektronicznych. Będziesz mógł kontaktować się z ZUS przez Internet. Doradcy wałbrzyskiego ZUS będą do dyspozycji klientów Galerii w piątek, 14 marca w godz. 15:00 – 19:00. Zapraszamy!

Platforma Usług Elektronicznych (PUE) to internetowy portal dla wszystkich klientów ZUS. Na swoim profilu można sprawdzić, czy pracodawca odprowadza za nas składki, jaki jest stan naszego konta i subkonta, czy nasi najbliżsi są zgłoszeni do ubezpieczenia zdrowotnego. Poprzez PUE można wysyłać wnioski i zarezerwować wizytę w najbliższej siedzibie ZUS w dogodnym terminie.

- Założenie profilu PUE trwa zaledwie kilka minut i wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty. W najbliższy piątek zapraszam do naszego stoiska wszystkich tych, którzy będą akurat w Galerii Victoria na zakupach – zachęca Jerzy Gajos, Dyrektor Oddziału ZUS w Wałbrzychu. Doradcy ZUS będą także odpowiadali na wszelkie pytania związane ze świadczeniami emerytalno-rentowymi i zasiłkami. Akcja e-ZUS w Galerii Victoria już w najbliższy piątek w godz. 15:00-19:00 (I piętro obok części restauracyjnej).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group