Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pierwsza konwencja wyborcza w Świebodzicach za nami

Wtorek, 9 listopada 2010, 8:18
Aktualizacja: 8:19
Autor: oprac. KO
Świebodzice: Pierwsza konwencja wyborcza w Świebodzicach za nami
Fot. użyczone
W Świdnicy konwencja za konwencją, a w Świebodzicach dopiero zorganizowano pierwsze takie wydarzenie. Jej organizatorem był Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Kożuchowicza.

Zaprezentowano program wyborczy kandydata na burmistrza Bogdana Kożuchowicza, a także wszystkich kandydatów tego komitetu do Rady Miejskiej Świebodzic.

W konwencji wzięło udział wielu znanych polityków, zarówno szczebla samorządowego jak i parlamentarnego: poseł na Sejm RP Anna Zalewska (Prawo i Sprawiedliwość), starosta świdnicki Zygmunt Worsa, wicestarosta Ryszard Wawryniewicz (kandydat do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Komitetu Wyborców Rafała Dutkiewicza), członek zarządu powiatu Roman Etel, prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek (kandydat na prezydenta Świdnicy, Wspólnota Samorządowa), wiceprezydent Ireneusz Pałac, burmistrz Żarowa Lilla Gruntkowska, burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz.

Spotkanie rozpoczęło się koncertem młodych ludzi, uczestników warsztatów “Zabawy dźwiękiem”, organizowanych przez świebodzickie Stowarzyszenie Bona Fide, dzięki dotacji gminy.

- To najlepszy kandydat na burmistrza Świebodzic – mówiła o Kożuchowiczu poseł Anna Zalewska. - Dlaczego? Jest kilka powodów: po pierwsze – można się z nim spierać, można mieć inne zdanie i nie martwić się, że będą z tego powodu jakieś niemiłe konsekwencje. Bogdan Kożuchowicz potrafi łączyć, a nie dzielić, jest gwarancją stabilizacji i rozwoju tego miasta. Słucha ludzi i potrafi podzielić się swoim sukcesem z innymi, a to bardzo ważne.

- W zasadzie chyba nie muszę życzyć ci, Bogdanie, zwycięstwa, bo jestem przekonany, że już je osiągnąłeś, myślę, że uda się je potwierdzić już w pierwszej turze - “wieszczył” z kolei wicestarosta Ryszard Wawryniewicz.

Sam burmistrz Bogdan Kożuchowicz podkreślał, że przyszło mu pracować z wielu wspaniałymi ludźmi, dzięki którym Świebodzice są dziś postrzegane jako miasto prężnie rozwijające się, otwarte na współpracę, mające potencjał i możliwości.

– I tacy są nasi kandydaci do Rady Miejskiej, wybierzcie ich, są naprawdę najlepsi – mówił Bogdan Kożuchowicz, przedstawiając każdą osobę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group