Niedziela, 31 maja
Imieniny: Anieli, Petroneli
Czytających: 281
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pierwsza konwencja wyborcza w Świebodzicach za nami

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 9 listopada 2010, 8:18
Aktualizacja: 8:19
Autor: oprac. KO
Fot. użyczone
W Świdnicy konwencja za konwencją, a w Świebodzicach dopiero zorganizowano pierwsze takie wydarzenie. Jej organizatorem był Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Kożuchowicza.

Zaprezentowano program wyborczy kandydata na burmistrza Bogdana Kożuchowicza, a także wszystkich kandydatów tego komitetu do Rady Miejskiej Świebodzic.

W konwencji wzięło udział wielu znanych polityków, zarówno szczebla samorządowego jak i parlamentarnego: poseł na Sejm RP Anna Zalewska (Prawo i Sprawiedliwość), starosta świdnicki Zygmunt Worsa, wicestarosta Ryszard Wawryniewicz (kandydat do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Komitetu Wyborców Rafała Dutkiewicza), członek zarządu powiatu Roman Etel, prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek (kandydat na prezydenta Świdnicy, Wspólnota Samorządowa), wiceprezydent Ireneusz Pałac, burmistrz Żarowa Lilla Gruntkowska, burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz.

Spotkanie rozpoczęło się koncertem młodych ludzi, uczestników warsztatów “Zabawy dźwiękiem”, organizowanych przez świebodzickie Stowarzyszenie Bona Fide, dzięki dotacji gminy.

- To najlepszy kandydat na burmistrza Świebodzic – mówiła o Kożuchowiczu poseł Anna Zalewska. - Dlaczego? Jest kilka powodów: po pierwsze – można się z nim spierać, można mieć inne zdanie i nie martwić się, że będą z tego powodu jakieś niemiłe konsekwencje. Bogdan Kożuchowicz potrafi łączyć, a nie dzielić, jest gwarancją stabilizacji i rozwoju tego miasta. Słucha ludzi i potrafi podzielić się swoim sukcesem z innymi, a to bardzo ważne.

- W zasadzie chyba nie muszę życzyć ci, Bogdanie, zwycięstwa, bo jestem przekonany, że już je osiągnąłeś, myślę, że uda się je potwierdzić już w pierwszej turze - “wieszczył” z kolei wicestarosta Ryszard Wawryniewicz.

Sam burmistrz Bogdan Kożuchowicz podkreślał, że przyszło mu pracować z wielu wspaniałymi ludźmi, dzięki którym Świebodzice są dziś postrzegane jako miasto prężnie rozwijające się, otwarte na współpracę, mające potencjał i możliwości.

– I tacy są nasi kandydaci do Rady Miejskiej, wybierzcie ich, są naprawdę najlepsi – mówił Bogdan Kożuchowicz, przedstawiając każdą osobę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

bezpieczna 9-11-2010 13:24
Żaden z niego : " najlepszy kandydat na burmistrza Świebodzic – mówiła o Kożuchowiczu poseł Anna Zalewska."
~ 11-11-2010 18:23
Najlepsi kandydaci na radnych są z PiS, a nie KWW.
~ 14-11-2010 21:12
Ewidentnie najlepsszy i najbardziej profesjonalny burmistrz jakiego miało to misateczko. Poza tym nie taki burak jak typ, który stoi za Ozgą.
bezpieczna 15-11-2010 18:46
Żaden PIS... ludzie myślcie logicznie, słuchajcie co oni mówią... to zaczyna być gorsze niż sekta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group