Pierwszy mecz o awans do II–ligi dla Piasta Szczecin

Wiadomości: Szczecin
Sobota, 16 kwietnia 2011, 17:56
Aktualizacja: 20:21
Siatkarki MKS–u Świdnica uległy na Pomorzu tamtejszemu Piastowi Szczecin 1:3 w pierwszym meczu eliminacyjnym o awans do II–ligi.

Dziewczyny podeszły do meczu bardzo zdenerwowane, w nasze szeregi wkradł się duży paraliż, który uniemożliwiał skuteczne nawiązanie walki i zagranie tego, co potrafimy. Czwarty set to prawdziwa klęska i porażka 10:25. Przed nami mecz rewanżowy, jeśli dziewczyny uwierzą w pełni we własne umiejętności, to jest szansa wygrać z Piastem i to najlepiej w stosunku 3:0, bo patrząc na naszą wysoką przegraną w ostatniej partii, ciężko będzie liczyć na lepszy bilans małych punktów. Rewanż zostanie prawdopodobnie rozegrany w czwartek w Świdnicy, goście ze Szczecina mają jednak problem z przyjazdem w tym terminie i data ta może zostać przesunięta w przód – wyznaje Magdalena Antoniak, trenerka MKS-u Świdnica.

Piast Szczecin – MKS Świdnica 3:1 (25:18, 25:19, 23:25, 25:10)

MKS: Wieczorek, Gancarz, Bernaciak, Małodobra, Kukla, Smagło, Szczurek, Gezella, Malina, Dolecka

~wielki kibic 16-04-2011 20:04
nie przejmować się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak jesteście najlepsze!!!!!!!!!!!!!!! MKS ŚWIDNICA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~rodzic 16-04-2011 20:05
to wina tego durnego zarzadu i pani prezes ( nikt teogo w klubie nie powie bo kazdy sie boi) ale jak one mialy zagrac na luzie skoro jechaly 11 godzin i od razu weszly na parkiet i mecz. dajcie spokoj tak sie nie da ! to nie sa roboty!! ZARZAD DO WYRZUCENIA! dziewczyny nie bojcie sie piszcie!!
~ 16-04-2011 22:12
a co zarząd mial dać ze swoich
~rodzic 16-04-2011 22:40
nie ze swoich ale z pieniedzy klubu - pzreciez sa tacy wielcy spondsorzy ( a niektore dziewczyny nie dostaja nawet zwrotu za bilety) jak maja zagrac dobry i najwazniejszy mecz sezony skoro przegrywaja go juz w autobusie po meczarnej drodze !! brawo zarzad !! widac jak bardzo zalezy pewnym ludzio na awansie
~pijany 17-04-2011 2:33
rodzic na prezesa !!! tak tym zdezelowanym PKSem spóźniły się na mecz !!! niestety, został czas tylko na jednego seta przez spóźnienie ale sędzia pozwolił go rozegrać , zresztą set wygrany przez MKS ... a najgorsze, że jeszcze musiały za bilety do szczecina zapłacić !!!
~Pan Szczery 17-04-2011 9:47
Jeśli to prawda co pisze PIJANY to tylko na taczkę PANIĄ PREZES takimi ludźmi jak ona daleko nie zajedziemy a klub rozleci się przy niej.
~siatkarki 17-04-2011 10:44
po pierwsze nie jechałyśmy żadnym pks-em. i ten "'PIJANY" jest naprwade pijany.
~fan 17-04-2011 11:35
walczcie!!!
~ 17-04-2011 12:40
trzeba zrobic tak jak zrbiono w skpr ten stary beton zostal wymieniony na mlodych ludzi ktorzy sie znaja na rzeczy! precz z betonem rodem z pzpru
~ 17-04-2011 12:52
to przecież tak jest wszędzie tu trzeba młodych głów i mądrych działaczy a nie pokomunistycznych próchen
~ 17-04-2011 17:21
w setach 25:18, 25:19, 23:25 i 25:8. jak mozna pzregrac tak wazny mecz w ostatnim secie do 8 ????? paranoja
~ 17-04-2011 18:04
zdarzaja sie lepsze mecz i gorsze ale to nie powod aby spuszczac glowy wrecz odwortnie teraz trzeba bedzie im pokazac !!!!!! mks do boju!
~siatek 17-04-2011 21:03
ale wy jesteście ludzie debilami! pijany dobre, ale ciężko aby takie prostaki jak PAN SZCZERY to zrozumiały. DZIEWCZYNY jesteście najlepsze, już wcześniej ludzie pisali, że seta nie wygracie! u nas 3:0 i nasza druga liga. Młodzi do szkoły gamonie i nie łykać wszystkiego jak pelikany! Najważniejsze mecze to były z 3 ligą! a jeśli wygrają ze Szczecinem to tylko chylić czoła przed naszymi dziewczynami, pokażą, że warto na nie stawiać!
~skpr 18-04-2011 12:37
wiadomo już kiedy odbędzie się rewanż?
~Pan Szczery 18-04-2011 17:08
Siatek prostakiem jest twoja star...........
~siatek 18-04-2011 19:22
mecz o 17 w czwartek podobno potwierdzone. Pan Szczery - szczerze prostaku ? brak słów na ciebie, żal
~lola 20-04-2011 14:12