Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1055
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Piknik ekologiczny

Czwartek, 6 lipca 2023, 15:34
Autor: red
Świdnica: Piknik ekologiczny
Fot. organizatorzy
Dmuchane zamki, gry, zabawy, konkursy i animacje dla dzieci, warsztaty ekologiczne oraz eko przedstawienie.

To wszystko czekać będzie na uczestników kolejnego już miejskiego pikniku ekologicznego, który odbędzie się w sobotę, 8 lipca, od godziny 11:00 do godziny 15:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy. Zachęcamy do udziału wszystkich świdniczan.

Na uczestników czekać będzie moc atrakcji, dobra zabawa oraz spora dawka edukacji ekologicznej. Zajęcia będą miały charakter praktyczny, dzięki czemu przekazywanie wiedzy połączone zostanie z pobudzaniem kreatywności, co skłaniać będzie do nieszablonowego myślenia i zwiększania swojej świadomości ekologicznej. Przygotowano między innymi takie atrakcje jak: robienie zabawki ze skrawka, eko torby, eko pokaz mody i mnóstwo zabaw sportowych na świeżym powietrzu – biegi na trzy nogi, przeciąganie liny, konkurs hula-hop i konkurs taneczny.

Dobrą zabawę zapewnią pracownicy firmy EKOpraktyczni, którzy prowadzić będą konkursy i animacje. Zachęcamy także do odwiedzenia stanowiska „Czystej Świdnicy” obsługiwanego przez pracowników Wydziału Gospodarki Odpadami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group