Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 581
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Piknikowy Zawrót Głowy

Sobota, 1 lipca 2023, 9:10
Aktualizacja: 13:11
Autor: red
Świebodzice: Piknikowy Zawrót Głowy
Fot. UM Świebodzice
29 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbył się Piknikowy Zawrót Głowy, podczas którego, na zakończenie sezonu zostały zaprezentowane sekcje stałe MDK.

W ogrodzie zgromadzili się rodzice, najbliższa rodzina, przyjaciele i oczywiście dzieci i ich instruktorzy. Wśród Gości obecny był m.in. Radny Rady Miejskiej Jan Klepiec.

Wydarzenie otworzyła Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Beta Rejek, witając wszystkich serdecznie, dziękując dzieciom i ich rodzicom za udział tak licznej grupy w sekcjach oraz gratulując nabytych umiejętności. Następnie głos zabrał Radny Jak Klepiec, który w imieniu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi oraz własnym przekazał na ręce Dyrektor MDK kosz słodyczy ze świebodzickiej Śnieżki S.A. oraz pogratulował dzieciom zapału do rozwijania swoich pasji, na koniec życzył wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

W dalszej części wydarzenia odbyły się pokazy sekcji tanecznych, akrobatycznych i instrumentalnych, natomiast prace wykonane przez dzieci z sekcji plastycznej można było podziwiać w ogrodowej galerii. Odbyło się również uroczyste wręczenie podziękowań w formie dyplomów dzieciom i instruktorom za aktywnie spędzony razem rok.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła radosna, ale też wzruszająca atmosfera, a dzieci mogły bawić się na dmuchanej zjeżdżalni, potańczyć przy świetnej muzyce, zjeść kiełbaski z grilla, nie zabrakło kawy i herbaty dla dużych gości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group