Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 604
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarze przyjdą z pomocą chorym dzieciom

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 11 grudnia 2016, 10:14
Aktualizacja: 10:16
Autor: red
Fot. organizatorzy
8 stycznia 2017 roku kolejny piąty już raz z rzędu rozegrany zostanie w hali sportowej na Osiedlu Zawiszów Charytatywny Halowy Turniej Piłkarski.

Tym razem cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację ciężko chorych dzieciaków: Gracjana ze Świdnicy, Antosi ze Szczawna Zdroju oraz Gai z Lubina.

W zmaganiach piłkarskich zobaczymy na boisku zespoły: Polonia-Stal Świdnica, Górnik Wałbrzych, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Oldboj Stars (ekipa Jarosława Araszkiewicza), JAKO Fighter Team oraz reprezentacja Fundacji Wspierania Sportu "Łączy nas Football".

Tak jak w poprzednich latach odwiedzi nas wielu znanych sportowców, i nie będą to tylko i wyłącznie piłkarze. Ich personalia podamy w ostatnim tygodniu przed imprezą. Cały czas organizatorzy rozmawiają z wieloma z nich i oczekują od nich potwierdzenia udziału w tym przedsięwzięciu.

Oprócz zmagań sportowych, przeprowadzona zostanie, wzorem lat ubiegłych, licytacja wielu koszulek z autografami najlepszych polskich piłkarzy. Będą to ich koszulki klubowe i reprezentacyjne. Wylosujemy również spośród ponumerowanych cegiełek, które zakupią widzowie, kilkanaście bardzo atrakcyjnych nagród. Cegiełka o wartości 10 zł będzie wstępem na Turniej. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowej imprezy przekażemy w późniejszym terminie. Nie mniej jednak zapraszamy wszystkich już dzisiaj. 8 stycznia 2017 roku, godz. 15:00 - Świdnica, hala sportowa na Osiedlu Zawiszów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group