• Środa, 20 listopada 2019
  • Godz. 3:20
  • Imieniny: Anatola, Edmunda, Feliksa, Sędzimira, Rafała
  • Czytających: 760
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarze z niższych lig nie zwalniają tempa – w niedzielę kolejne emocje

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A
Sobota, 12 listopada 2011, 19:38
Aktualizacja: 19:38
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po piątkowych zmaganiach, najbliższa niedziela znów będzie należeć do zawodników występujących w wałbrzyskiej okręgówce oraz klasie A. W lidze okręgowej szansę na pozycję lidera ma Victoria Świebodzice, do tego potrzeba jednak zwycięstwa w Jaszkowej Dolnej i potknięcia Nysy Kłodzko w starciu z rezerwami Lechii Dzierżoniów. Arcyciekawie zapowiadają się też pojedynki Stali Świdnica z Gromem Witków i Zjednoczonych Żarów z LKS–em Bystrzyca Górna.

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów.

15. kolejka wałbrzyskiej okręgówki (13 listopada)
Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Świebodzice 13:30
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Biały Orzeł Mieroszów 13:30
Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna 13:30
Nysa Kłodzko - Lechia II Dzierżoniów 13:30
Górnik Boguszów-Gorce - Unia Złoty Stok 13:30
Pogoń Pieszyce - Piast Nowa Ruda 13:30
Stal Świdnica - Grom Witków 13:30
Kryształ Stronie Śląskie - MKS Szczawno Zdrój 13:30

1. Nysa--------------14 – 29 – 29:10
2. Victoria-----------14 – 28 – 35:18
3. Piast--------------14 – 28 – 33:14
4. Iskra--------------14 – 24 – 26:24
5. Grom--------------14 – 23 – 26:21
6. MKS---------------14 – 22 – 15:11
7. Stal----------------14 – 21 – 36:27
8. LKS----------------14 – 20 – 21:18
9. Biały Orzeł-------14 – 20 – 22:23
10. Pogoń------------14 – 16 – 28:28
11. Kryształ----------14 – 16 – 20:26
12. Zjednoczeni Ż.--13 – 15 – 12:18
13. Lechia II----------14 – 14 – 21:26
14. Unia--------------13 – 13 – 16:28
15. Górnik------------14 – 10 – 19:42
16. Zjednoczeni Ś.---14 – 8 – 13:38

15. kolejka klasy A (13 listopada)
Czarni Wałbrzych - Skalnik Czarny Bór 11:00
Zagłębie Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 11:00
Koliber Uciechów - Rawa Boleścin 13:30
Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Dolna 13:30
Sudety Dziećmorowice - Wenus Nowice 13:30
Unia Jaroszów - Zjednoczeni II Żarów 13:30
Cukrownik Pszenno - Górnik II Wałbrzych 13:30
Gwarek Wałbrzych - Granit Roztoka 11:00

1. Karolina----------14 – 40 – 45:17
2. Górnik II---------14 – 37 – 66:11
3. Sudety-----------14 – 34 – 51:25
4. Wenus------------14 – 28 – 31:24
5. Skalnik------------14 – 27 – 31:19
6. Włókniarz--------14 – 26 – 39:24
7. Zagłębie----------14 – 22 – 24:30
8. Cukrownik--------13 – 18 – 32:19
9. Gwarek-----------13 – 18 – 30:25
10. Granit------------14 – 16 – 26:37
11. Unia--------------14 – 13 – 16:34
12. Koliber-----------14 – 12 – 24:32
13. Zjednoczeni II--14 – 10 – 15:32
14. Czarni------------14 – 10 – 19:38
15. Rawa--------------14 – 6 – 23:60
16. LKS----------------14 – 1 – 10:55

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 12-11-2011 21:42
Karolina ma spacerek
~ 13-11-2011 16:08
ISKRA JASZKOWA DOLNA - VICTORIA ŚWIEBODZICE 4:0
~jaworzyna 13-11-2011 16:23
Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Dolna 5-0
~sss 14-11-2011 11:31
victorii jak nie pomagaja sedziowie to dostaje baty w jaszkowej...a w pt sedziowie zrobili swoje przy 2-2 i stal nie mogla wygrac

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group