Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 672
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: PiS wspólnie do Sejmu i Senatu

Poniedziałek, 19 września 2011, 16:50
Aktualizacja: Wtorek, 20 września 2011, 7:38
Autor: GrA
Świdnica: PiS wspólnie do Sejmu i Senatu
Fot. Agnieszka Gryc
Do wyborów parlamentarnych pozostało już tylko trzy tygodnie. Kampania w pełni, a kandydaci rozpoczynają spotkania z mieszkańcami. Jako pierwsze swoich kandydatów w minioną sobotę zaprezentowało w świdnickim klubie Bolko Prawo i Sprawiedliwość.

Jak jeden mąż podkreślają, że chcą realizować w pełni program przygotowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Wspólnie chcą wejść do Sejmu i Senatu, choć każdy z nich nie ukrywa, że ma w swoim własne priorytety – Najważniejsze w tych wyborach jest wspólne działanie. Wierzę w to, że wspólnota tej listy spowoduje, że nasza partia wygra wybory – mówił podczas sobotniego spotkania Bogdan Święczkowski, „jedynka” na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wałbrzysko-świdnickim, były szef ABW z Sosnowca.

Wśród kandydatów do Sejmu jest także trójka świdniczan. Prym wiedzie tu poseł Anna Zalewska, która wystartuje z miejsca drugiego. – Mój program jest bardzo konkretny. Będąc cztery lata w Sejmie udowodniam, że będąc w opozycji można różne sprawy załatwić – wyjaśniała Anna Zalewska. Posłanka chce z regionu wałbrzysko-świdnickiego zrobić równoważnię infrastrukturalną i gospodarczą dla Wrocławia i nie dopuścić do prywatyzacji świdnickiego szpitala Latawiec.

Wśród świdniczan na liście Prawa i Sprawiedliwości znalazła się także Elżbieta Gaszyńska, radna Sejmiku Dolnośląskiego oraz Jerzy Furmanek, świdnicki rzeźbiarz, współtwórca świdnickiego klubu Gazety Polskiej.

Podczas sobotniego spotkania swój program przedstawili także: Andrzej Dąbrowski, Robert Błasik, Eugeniusz Szumiejko oraz Monika Rejman, a także kandydat na senatora, wałbrzyski prawnik Maciej Badora.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group