Środa, 24 czerwca

PIT przez internet będzie można złożyć w Urzędzie Miejskim w Świdnicy

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek wspólnie z naczelnik Urzędu Skarbowego Krystyną Bobrowicz–Walkowską zapraszają do udziału w specjalnej akcji. W jej trakcie świdniczanie oraz wszystkie osoby odwiedzające Urząd Miejski będą miały możliwość złożenia rocznego zeznania podatkowe przez internet w asyście pracownika Urzęd

Akcję zaplanowano w dniach 26-28 marca oraz 9-11 kwietnia w godz. 8.30-15.00. Specjalne stanowisko zostanie uruchomione w siedzibie Urzędu Miejskiego (ul. Armii Krajowej 49, pok. 27, parter).

Do wypełnienia zeznania potrzebne będą:

  • dowód osobisty,rn• wszystkie informacje otrzymane od płatników/pracodawców (PIT-11, PIT-8C, PIT-40A/11A z ZUS-u)
  • należy również znać, kwotę przychodu wykazaną w zeznaniu za rok 2012.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka