Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 618
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pkinik lotniczy

Piątek, 28 czerwca 2019, 17:19
Autor: red
Świebodzice: Pkinik lotniczy
Fot. organizatorzy
Miasto Świebodzice wraz z Towarzystwem Lotniczym gorąco zaprasza wszystkich mieszkańców w najbliższy weekend 29–30 czerwca 2019 r. (sobota–niedziela) w godzinach 10:00–20:00 na Piknik Lotniczy. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Głowa do góry".

Na wszystkich przybywających na Gminne Lotnisko w Świebodzicach czeka moc atrakcji, a wśród nich m.in.: przylot i ekspozycja śmigłowców Mi-8/Mi-17 oraz Robinson R22, konkurs skoków spadochronowych, wystawy wojskowego sprzętu radiolokacyjnego i pojazdów wojskowych, a także część bufetowa i strefa zabaw dla najmłodszych. W tym roku impreza została wzbogacona o część kulturalną w postaci koncertu utalentowanego Przemysława Majewskiego (sobota, godz. 17:00). Łączy on z powodzeniem szlagiery okresu międzywojennego z nowoczesnym brzmieniem. W sobotę zapraszamy również na wystawę pojazdów zabytkowych z lat 60, 70 i 80. Dodatkowo podczas imprezy przeprowadzane będą liczne konkursy z nagrodami. Nie trzeba również martwić się o transport. Dojazd na miejsce i powrót zapewnią specjalnie uruchomione, bezpłatne autobusy (rozkład jazdy w załączeniu).

Godziny jazdy są w miarę możliwości dopasowane do przesiadek pasażerów linii nr 1 i 2 na przystanku "Osiedle Piastowskie I - ul. Mieszka I". Start z Wodnego Centrum Rekreacji został wybrany, aby mieszkańcy mogli skorzystać z dużego parkingu i dojechać na piknik pozostawiając swój samochód. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i głowa do góry.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group