Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 684
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Plastyczny jubileusz

Niedziela, 19 września 2021, 7:16
Autor: red
Świebodzice: Plastyczny jubileusz
Fot. UM Świebodzice
Sekcja plastyczna Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach pod wodzą Pana Zbigniewa Nowaka powstała w 2011 r.

W czwartek, 16 września, jej członkowie razem z prowadzącymi i dyrekcją Miejskiego Domu Kultury zaprosili Mieszkańców na wernisaż wystawy Oddani Pasji, który jest podsumowaniem 10 lat ich działalności artystycznej.

Po godzinie 17:00 sala MDK-u zapełniła się gośćmi, wśród których była Sekretarz Miasta Sabina Cebula, P.O. Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej Beata Wiciak, Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Izabela Gaweł, Radni Rady Miejskiej: Ewa Dziwosz, Zofia Marek, Jan Klepiec i Mieszkańcy Świebodzic.

Zebranych powitała Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Katarzyna Woźniak, która podziękowała wszystkim za przybycie i chęć towarzyszenia w tym wspaniałym jubileuszu. Pogratulowała autorom prac i wszystkim członkom sekcji osiągniętych rezultatów oraz opowiedziała, jak rozwijały się talenty uczestników. Do serdecznych życzeń wszelkiego powodzenia, dalszych sukcesów, niesłabnącej pasji dołączyła również Sekretarz Miasta, która w imieniu własnym oraz Burmistrza Miasta Pawła Ozgi przekazała wszystkim artystom piękne kwiaty. Od Dyrektor MDK Katarzyny Woźniak otrzymali również pamiątkowe dyplomy. Wernisaż pokazał pasję naszych Mieszkańców oraz ich zdolności plastyczne, które zachwycają zarówno te techniką, jak i wykonaniem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group