Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 662
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Platforma w jednym teamie

Wtorek, 4 października 2011, 10:03
Aktualizacja: 0:14
Autor: GrA
Świdnica: Platforma w jednym teamie
Fot. Agnieszka Gryc
Mocno podkreślają, że grają w jednej drużynie, liczą na zdobycie przynajmniej czterech mandatów poselskich i mandat senatorski, zachęcają do głosowania, głosowania właśnie na Platformę Obywatelską.

Wczoraj kandydaci do Sejmu i Senatu z ramienia Platformy Obywatelskiej w okręgu wałbrzysko-świdnickim spotkali się z dziennikarzami. – Gramy w jednej drużynie, to ona tworzy naszą siłę – mówiła podczas spotkania Alicja Synowska, szefowa jednego z trzech miejskich kół Platformy Obywatelskiej. Rozmowie przysłuchiwali się także szefowie dwóch pozostałych świdnickich kół: Dariusz Czuczwara i Stanisława Jarzyna.

A na pytania dziennikarzy odpowiadali kandydaci do Sejmu: Teresa Świło, Malwina Linard-Krawczyńska, Zbigniew Szczygieł, Robert Jagła, Paweł Prostak oraz kandydat na senatora Wiesław Kilian. – Zachęcamy wszystkich do niedzielnego głosowania – mówił Wiesław Kilian.

Wszyscy zgodnie podkreślają, że chcą działać wspólnie dla dobra regionu i kraju. – Jako posłowie będziemy pośrednikami między krajem a lokalnym samorządem – podkreśla Robert Jagła.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group