Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 578
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Po angielsku w Hotelarce

Wiadomości: Świdnica
Środa, 1 grudnia 2010, 7:03
Aktualizacja: 7:04
Autor: KO
Fot. ZSH-T
Siedemnastu uczestników z dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu świdnickiego wzięło udział w IX Powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej zorganizowanym w Zespole Szkół Hotelarsko–Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy.

Uczniowie śpiewali głównie piosenki z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Jury wyłoniło trzy finałowe miejsca i trzy wyróżnienia. Pierwsze miejsce - Martyna Baranowska, Michał Wenerski, Kamil Jarosz z III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy za wykonanie piosenki "Mercy"; drugie miejsce - Dominika Wiącek, Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy za wykonanie piosenki "Russian Roulette"; trzecie miejsce - zespół The Mechanix z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy za wykonanie piosenek "Knockin' On Heaven's Door" oraz "Wonderful Tonight".

Wyróżnienia otrzymali: Justyna Gielec z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy za wykonanie piosenki "Nothing Compares to You", Małgorzata Radziun z Zespołu Szkół w Strzegomiu za wykonanie piosenki "Venus" i Jan Dumiński z Zespołu Szkół w Strzegomiu za wykonanie piosenki "Imagine". Wyróżnienie specjalne otrzymała grupa Pakma z Zespołu Szkół w Świebodzicach za wykonie piosenki z lat 80-tych "Happy Song" w konkurencji "Piosenka z lat 80-tych".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~- 1-12-2010 15:11
Dominika Wiącek, Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy za wykonanie piosenki "Russian Roulette" Ona nie dostala 2 miejsce za ta piosenke!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group