Poniedziałek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 740
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Pod nowymi sterami

Piątek, 4 lutego 2022, 15:45
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Pod nowymi sterami
Fot. UM Jaworzyna Śląska
HM Investments sp. z o.o., będąca właścicielem marki Gerlach S.A., dokonała przejęcia większościowego pakietu udziałów w Zakładach Porcelany Stołowej Karolina sp. z o.o. W czwartek 3 lutego z nowymi władzami spotkał się burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz.

Dokumenty przejęcia podpisano 11 stycznia. Przypomnijmy, głównym celem transakcji jest spodziewana synergia działań i efektów dla obu spółek, który pozwoli uczynić z siedziby w Jaworzynie Śląskiej jedno z głównych centrów produkcyjnych współpracujących długoterminowo z marką Gerlach.

- Dwa przedsiębiorstwa z ugruntowaną pozycją na polskim rynku: Gerlach z ponad 260-letnią tradycją w tworzeniu najwyższej jakości sztućców, naczyń oraz noży kuchennych oraz marka Karolina z ponad 160-letnim stażem w produkcji porcelany białej oraz FBC, łączą swoje siły, aby korzystać z doświadczeń i przełożyć je na rozwój obu stron – informował Piotr Piechota, prezes ZPS „Karolina”.

3 lutego burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz spotkał się z nowym prezesem ZPS „Karolina” – Piotrem Piechotą oraz właścicielką spółki HM Investments sp. z o.o - Hanną Modrzejewską. Zaprezentowano strategie działania i rozwoju zakładu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
3
75%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group