Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Podsumowali rok

Sobota, 25 stycznia 2020, 15:53
Aktualizacja: Niedziela, 26 stycznia 2020, 12:54
Autor: red
Gmina Dobromierz: Podsumowali rok
Fot. UG Dobromierz
W środę, 22 stycznia w Sali Ślubów Urzędu Gminy Dobromierz odbyła się roczna odprawa podsumowująca wyniki pracy dobromierskiego Posterunku Policji.

W naradzie uczestniczyli komendant Powiatowy Policji w Świdnicy Andrzej Dobies, szef Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego wójt Jerzy Ulbin wraz z zastępcą Zespołu Wojciechem Kubusiakiem, kierownik Posterunku Policji w Dobromierzu asp. szt. Krzysztof Urbanik z funkcjonariuszami oraz radni Gminy Dobromierz Zbigniew Patycki i Marek Piłat.

Aspirant Krzysztof Urbanik w formie prezentacji omówił sprawozdanie z działań Posterunku realizowanych w 2019 roku na terenie gminy Dobromierz wraz z oceną stanu bezpieczeństwa i wynikami pracy pionu dochodzeniowego. Do głównych zadań na najbliższe miesiące zaklasyfikowano szybką i skuteczną reakcję na zaistniałe zdarzenia, wzrost poziomu bezpieczeństwa na drogach, skuteczną walkę z przestępczością oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Kierownik Posterunku podziękował wójtowi Jerzemu Ulbinowi za bardzo dobrą współpracę.

Wójt Jerzy Ulbin oraz komendant Andrzej Dobies podziękowali funkcjonariuszom za zaangażowanie w służbę społeczeństwu i poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group