Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1041
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Podsumowanie projektu

Sobota, 21 grudnia 2019, 15:55
Autor: red
Świebodzice: Podsumowanie projektu
Fot. UM Świebodzice
14.12.2019 roku w Oddziale Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzicach odbyły się ostatnie zajęcia z kodowania w ramach projektu edukacyjnego „Zakoduj swoją przyszłość” współfinansowanych ze środków Polskich Sieci Elektroenergetycznych w ramach konkursu grantowego „WzMOCnij Swoje Otoczenie”.

W ramach projektu biblioteka przeprowadziła zajęcia z elementami kodowania we wszystkich świebodzickich szkołach podstawowych oraz dwóch przedszkolach. W listopadzie i grudniu w siedzibie biblioteki realizowane były warsztaty w całości poświęcone nauce kodowania, przeznaczone dla dzieci w wieku od pięciu do piętnastu lat. Biblioteka zrealizowała również cztery szkolenia z kodowania offline dla nauczycieli nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z gminy Świebodzice. Łączna liczba beneficjentów projektu „Zakoduj swoją przyszłość“ wyniosła trzysta trzydzieści osób.

Grant od Polskich Sieci Elektroenergetycznych pozwolił na zakup wielu pomocy dydaktycznych służących nauce kodowania, a tym samym również do poszerzenia oferty edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzicach. Pomimo że projekt dobiegł już końca, biblioteka dzięki wsparciu Polskich Sieci Elektroenergetycznych będzie kontynuowała działania edukacyjne służące nauce kodowania.

Strona internetowa Partnera: http://raport.pse.pl/pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group