Czytających: 1447

klasa okręgowa: Podział punktów w Żarowie

Sobota, 29 września 2012, 20:48
Aktualizacja: 20:49
Zjednoczeni Żarów nie wykorzystali okazji na objęcie prowadzenia w tabeli wałbrzyskiej klasy okręgowej remisując 2:2 z Gromem Witków. Swoje mecze wygrali piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska i Victorii Świebodzice.

Do szatni po pierwszych 45 minutach w lepszych nastrojach udawali się przyjezdni, którzy po trafieniu Liszki prowadzili 1:0. Po zmianie stron do bardziej zdecydowanych ataków ruszyli Zjednoczeni, a na efekt bramkowy czekaliśmy do 51. minuty kiedy to wyrównanie gospodarzom dał Felich. Z remisu miejscowi cieszyli się jednak zaledwie sześć minut, bowiem po raz drugi Hruszowca w tym pojedynku pokonał Liszka. Rezultat spotkania w 69. minucie ustalił efektownym uderzeniem z dystansu Skrypak. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę po tym jak czerwonym kartonikiem ukarany został Uszczyk.

Zjednoczeni Żarów – Grom Witków 2:2 (0:1)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Drąg, Okarma, Chłopek (65' Wojnowski), Skrypak, Wawrzyniak (70' Klimaszewski), Pietruszka, Goździejeski, Dopieralski (45' Uszczyk), Felich, Jernutowski (58' Kołodziej)

Grom: Iwaniczuk, Solarz, M. Cegielski, A. Kujawa (46' Żołnierek), Piech, Sz. Kloc, Oracz (63' Smutek), Koluśniewski, Bucki, Liszka, P. Kloc