Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 883
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjanci ufundowali paczki dla swoich kolegów

Czwartek, 22 grudnia 2016, 15:22
Aktualizacja: Piątek, 23 grudnia 2016, 11:25
Autor: red
Świdnica: Policjanci ufundowali paczki dla swoich kolegów
Fot. KPP Świdnica
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to czas, w którym nie zapomniano o tych funkcjonariuszach i pracownikach dolnośląskiej Policji oraz ich rodzinach, którzy znajdują się w najtrudniejszej sytuacji materialnej.

Dla stu rodzin przygotowano paczki, ufundowane z prywatnych środków kadry kierowniczej komendy wojewódzkiej, jednostek miejskich i powiatowych oraz środków związku zawodowego policjantów i pracowników dolnośląskiej Policji. Ponadto, z inicjatywy kierownictwa i związków zawodowych Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, miejscowi funkcjonariusze i pracownicy cywilni powiększyli tę pulę, fundując dodatkową partię prezentów dla swoich najbardziej potrzebujących koleżanek i kolegów.

Dla stu rodzin kupiono artykuły pierwszej potrzeby, które mimo trudnej ich sytuacji, być może pozwolą choć trochę radośniej spędzić święta przy rodzinnym stole. Paczki zostały ufundowane z prywatnych środków komendantów, naczelników i kierowników komórek organizacyjnych komendy wojewódzkiej, komend miejskich i powiatowych oraz środków związku zawodowego policjantów i pracowników dolnośląskiej Policji. Partia takich paczek trafiła już do Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Dzięki powyższym inicjatywom, jeszcze przed świętami, dwanaście najbardziej potrzebujących rodzin policjantów i pracowników cywilnych z powiatu świdnickiego otrzyma paczki, będące dowodem wsparcia ze strony swoich przełożonych oraz koleżanek i kolegów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group