Świdnica: Polonia/Sparta przegrała w pierwszym sparingu

Sobota, 23 stycznia 2010, 13:04
Aktualizacja: 14:01
Autor: JaR
W pierwszym sparingu przed rundą wiosenną piłkarze Polonii/Sparty Świdnica przegrali na własnym obiekcie z czwartoligową Victorią Września 1:2 (0:2).

Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną murawą przy ulicy Śląskiej. Grano 2x35 minut. Goście obie bramki strzelił w pierwszej połowie. Najpierw Jordan Nowak, a następnie Maciej Lisiecki wykorzystali błędy świdnickiej defensywy. Honorową bramkę dla biało-zielonych zdobył w drugiej połowie Tomasz Urban. Po podaniu od Kamila Śmiałowskiego strzałem z najbliższej odległości pokonał bramkarza Victorii.
W meczu z czwartoligowcem z Wielkopolski wystąpiło czterech testowanych zawodników: Karol Mokrzycki (ostatnio Lech II Poznań), Sebastian Burda (Górnik Polkowice), Konrad Babeczko (Konfeks Legnica) i Marcin Kardela (Miedź Legnica).

Polonia/Sparta: Wójcik, Borys (Błaszczyk), Marszałek, Kardela, Babeczko, Olszewski (Śmiełowski ,Felich) Filipczak, Fojna, Furmankiewicz, Urban (Mokrzycki), Burda

następny sparing Polonia/Sparta rozegra w sobotę 30 stycznia z Odrą Wodzisław (ME)