W ubiegłym tygodniu żarowscy milusińscy spróbowali swoich sił w pracowni plastycznej. Poznali tam technikę odlewania gipsu, obróbki gipsowych figurek oraz zajmowali się techniką ich zdobienia i konserwacji. Amatorzy papiero-plastyki i origami natomiast samodzielnie wykonywali obrazy ze smokami w roli głównej oraz przygotowali, oczywiście z kolorowego papieru i bibuły, bukiety kwiatów dla swoich Dziadków. Nieco starszym dzieciom, a także młodzieży zaproponowaliśmy plenery fotograficzne „Staw Miejski w Kadrze” oraz wycieczkę do Żarowskiej Izby Historycznej.
Zgodnie z zaobserwowanymi potrzebami dzieci postanowiliśmy dokonać pewnych zmian w programie Zimowych Ferii na kolejny tydzień (od 23-26 stycznia)
23.01.2012 poniedziałekrngodz. 10.00 - warsztaty plastyczne, zabawy z gipsem-odlewnictwo, wzornictworngodz. 11.15 - turniej gry w chińczyka
24.01.2012 wtorekrngodz. 10.00 - zajęcia plastyczne-aniołki z masy solnejrngodz. 11.15 - turniej w piłkarzyki
25.01.2012 środarngodz. 10.00 - zajęcia plastyczne-techniki plastyczne – kolażrngodz. 10.00 - fotograficzne plenery cd. (obróbka zdjęć)rngodz. 11.15 - turniej halowej piłki nożnej (14-16 lat)
26.01.2012 czwartekrngodz. 10.00 - zajęcia plastyczne-proste techniki malarskie
Warsztaty plastyczne każdorazowo trwają 3 godziny.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.