Pomimo remisu mamy lidera

Wiadomości: klasa A
Niedziela, 23 października 2011, 17:53
Aktualizacja: 21:05
Karolina po raz pierwszy w tym sezonie straciła punkty w rozgrywkach piłkarskiej klasy A. Jaworznianie zremisowali 2:2 z Gwarkiem Wałbrzych. Jeszcze gorzej poszło liderowi tabeli Górnikowi II Wałbrzych który poległ na wyjeździe aż 1:5 z Kolibrem Uciechów. Przy takich rezultatach na szczyt tabeli wdrapali się zawodnicy Karoliny Jaworzyna Śląska.

W pierwszej połowie Gwarek zagrał dużo lepiej od gospodarzy, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Dzięki dobrej dyspozycji Wojcieszka i kiepskiej skuteczności gości na nasze szczęście padła tylko jedna bramka dla przyjezdnych. W 43. minucie na prowadzenie ekipę Gwarka wyprowadził Piątek. Świetną szansę w pierwszej części gry miał Ptak, jednak jego uderzenie głową wylądowało jedynie na słupku.

Po zmianie stron obraz gry uległ zmianie, gospodarze za wszelką cenę chcieli zmienić niekorzystny wynik. Świetną szansę miał Ignatowicz w 48. minucie ale wałbrzyszan znów uratował słupek Wyrównanie padło 7 minut później, kiedy to Krawczyk wykonywał rzut wolny z lewej strony boiska i strzałem w krotki róg zdobył wyrównującą bramkę. Karolina grała wyraźnie o 3 punkty i w 71. minucie wyszła na prowadzenie, Czykieta wrzucił futbolówkę w pole karne, a najwięcej zimnej krwi podczas zamieszania pod bramką rywali zachował Ignatowicz, zdobywając swojego ósmego gola w tym sezonie. W 78. minucie przeciwnicy wyprowadzili kontrę zakończoną trafieniem Waszaka. Karolina mimo kilku sytuacji zremisowała 2:2 z Gwarkiem Wałbrzych.

Pod koniec spotkania sztab szkoleniowy Gwarka popełnił błąd, nastąpiła zmiana, na boisko wszedł zawodnik z numerem 13 (Świeży), który nie był wpisany do listy uprawnionych zawodników do gry w dzisiejszym meczu, co zostało zapisane w protokóle pomeczowym przez sędziego głównego. Spotkanie zostanie zatem najprawdopodobniej zakwalifikowane przez OZPN Wałbrzych, jako walkower na korzyść Karoliny.

~Karim 23-10-2011 18:06
Na 100% KAROLINA dostanie walkowera. W GWARKU grał nieuprawniony zawodnik.
~Benzema 23-10-2011 18:55
Jeżeli to prawda to MKS w tedy maiła by 3 pkt przewagi na Górnikiem
~cinas78 23-10-2011 19:04
Podobno to prawda z tym nieuprawnionym zawodnikiem,a co do Gornika to poprostu nie maja rezerw jak pierwsza druzyna gra w niedziele to nie ma kto grac w rezerwach.Za tydzien bedzie ciezko bo znowu wystawia drugoligowcow,ale wierze w was chlopaki ze dacie rade i sie ich nie przestraszycie i zagracie swoja pilke to co potraficie...TYLKO MKS MKS MKS
~pumeksior 23-10-2011 19:06
Informacja potwierdzona.Zawodnik Gwarka nie był wpisany do sprawozdania a pojawił się na boisku.
~cipy 23-10-2011 19:59
i co z tego za tydzien 5-0 dla gornika i mamy lidera
~zarowiak 23-10-2011 20:00
gornik do boju pokaz skorupie jak sie leje ich po d****
~aks zarow 23-10-2011 22:30
talerzyki nie mieli sie czego przyczepic to szukaja dziury w calym... powinien zostac remis i tyle koniec marzyc o okregowce ktore nigdy sie nie spelni, nigdy nie awansujecie bo jestescie zadufani w sobie!!!!
~jebac zarow 24-10-2011 4:51
jw
~Karim 24-10-2011 6:21
Niektórzy widzę mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.W artykule pisze jasno,że gwarek popełnił błąd a sędzia to wychwycił. Nikt nie szuka dziury w całym. Każda drużyna by skorzystała z takiego prezentu.
~płaczki z Jaworzyny 24-10-2011 6:41
Czy to był błąd ! ,czy może namowa Jaworzyńskich działaczy ,ciekawe dlaczego teraz akurat jak Jaworzyna nie wygrała to zaczynają być takie a nie inne okoliczności . Jak przestaje iść na boisku to trzeba szukać ratunku w nie czystej grze . Nie zapominajmy, że w szeregach karoliny są wysoce postawieni urzędnicy tego miasta . Górniku przypilnuj tego bo to śmierdzi,nikt normalny nie wpuszcza w końcówce zawodnika nie uprawnionego chyba tylko i wyłącznie za czyjąś namową, wtedy niech dowalą karolinie za machlojki !!!!! Dziewczynki z Jaworzynki nie jarajcie się tak !!!!!!
~Karim 24-10-2011 7:13
Jako wysoki przedstawiciel władz miasta informuję szanownego Pana,że w wyniku przedstawionych przez Pana pomówień i sugesti na temat jakiegokolwiek związku z tą sprawą zostaną podjęte odpowiednie kroki cywilno -prawne . Dlatego właśnie dziś zostanie złożone zawiadomienie na policję w tej sprawie. Serdecznie pozdrawiamy.
~ 24-10-2011 8:08
Widzę, że Górnika strasznie boli porażka z Kolibrem.
~Swidniczanin 24-10-2011 9:35
Tak samo boli Żarów, że Jaworzyna jest liderem nie zapominajmy co zrobił Żarów w tamtym sezonie
~antuśś 24-10-2011 10:10
Jak Górnik nie gra drugoligowcami , to dostaje Baty 5-1 ! I tak Zawsze będzie , gdy nie macie drugoligowców to się nadajecie do B Klasy !
~ 24-10-2011 10:24
Ciekawe co zrobiliby walbrzyszanie gdyby z Uciechowa zagral nieuprawniony zawodnik :)
~MKS Karolina 24-10-2011 10:33
Źarowiaki zawsze lizaliście d*** Śląskowi! A MKS z Górnikiem zawsze będzie sxztama! Cienko! Cienko! Źarowiaki?!
~gal anonim 24-10-2011 11:06
je***e żarowskie psy spotkamy sie w przyszlym sezonie to zobaczymy kto jest lepszy !!! trzymacie ze slaskiem a pozniej slask wam dop****la chyba ze juz zapomnieliscie co bylo w tamtym sezonie :P
~gal sronim 24-10-2011 13:23
chyba z naszymi rezerwami sie spotkaci hahahahah
~asterix 24-10-2011 13:28
spotkacie się już za dwa tygodnie, chyba ,że masz na myśli, że za rok znowu będziecie grać z II-gą drużyną Żarowa.Ave. Proszę wszystkich aby nie zapominali o Sudetach.
~prokurator 24-10-2011 13:36
W związku z dzisiejszym doniesieniem przez karima o pomówienia przez płaczka z jaworzyny. Prokurator pragnie poinformować, że ze względu na niską szkodliwość czynu umarza całe postępowanie, a wszystkim sfrustrowanym kibicom jaworzyny pragnie oznajmić, aby nie brali sobie wszystkiego do serca i zrzucili z siebie ciężar mniejszości wobec Żarowa.
~OZPN 24-10-2011 14:11
Witam, jestem specjalistą od układów w piłce nożnej. Czekam na pytania.
~sdi 24-10-2011 21:12
podniecacie si jak H a prawda jest taka że to dopiero połowa sezonu i wszystko może się zdarzyć. Prawda jest taka że GW nie istnieje bez składu z II ligi. Moim zdaniem nie powinno być tak że zawodnicy z II ligi mogą grać w A-klasie czy innych niższych ligach. Żarowiaki spokojnie jak bóg da w przyszłym sezonie jeszcze zagramy razem i wygra lepszy nic więcej.
~Karim 25-10-2011 10:57
Czy ktoś wie jakie rozwiązanie przewiduje regulamin w sytuacji gdy AKS Strzegom utrzyma się w IV lidze? Czy z klasy O spadną dwie druzyny czy może z A klasy awansują cztery?
~Parowozownia 25-10-2011 16:02
Rozwiązanie jest tylko jedno i to ostateczne - "Cała Polska je... Ślaska"
~pumeksior 25-10-2011 17:40
~wolf 26-10-2011 20:24
chyba was jaworzyńskie kundle jeb... z tym śląskiem!!!!! to ze gównarzeria jeżdzi na piesków, to ich sprawa!!!ale starsi kibice +35 zawsze beda za górnikiem!!!! i jeszcze jedno--zarów nie ma flagi na psach a świdnica ----tak!!!!!!!! jeżeli dalej będziecie świrować to Żarów wystawi pierwszy skład i remis pewny!!!!(przynajmniej!!!!)
~Karolina 27-10-2011 10:37
Zacznijmy od tego ze zarowiaki graja taka lipe ze straszenie o wystawieniu przeciwko nam pierwszego skladu jakos nas nie rusza. W meczu pucharowym przyjechal wicelider waszej okregowki i juz do przerwy nie bylo co zbierac. Poza tym chlopaki rozegrali ze soba dopiero kilka spotkan wiec wierze ze w nastepnej rundzie bedzie to wygladalo jeszcze lepiej i nastapi upragniony awans