Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pomóż świdnickim juniorom

Środa, 21 lipca 2010, 13:12
Aktualizacja: 13:14
Autor: MDvR
Świdnica: Pomóż świdnickim juniorom
Fot. Łukasz Kufner/www.poloniasparta.pl
Juniorzy Polonii/Sparty Świdnica wyjeżdżający na obóz sportowy potrzebują pomocy finansowej. Rodziców części zawodników nie stać na pokrycie kosztów pobytu dziecka na zgrupowaniu, które zaplanowano od 31 lipca do 10 sierpnia w Głuchołazach. Część opłat pokryta jest przez klub, ale oprócz tego każdy z chłopców musi dopłacić 740 zł.

Dzięki Państwa pomocy młodzi piłkarze otrzymają szansę na doskonalenie swoich umiejętności, a także aktywne spędzenie wakacji pod okiem trenerów. Grupa chłopców liczy 37 osób. Składa się z trzech drużyn juniorów młodszych i starszych. Są to piłkarze w wieku do 17 lat. Wśród nich jest wielu utalentowanych i chcących rozwijać swoją pasję chłopców, jednak nie każdy z nich ma możliwość uczestniczenia w obozie sportowym w Głuchołazach. A wszystko z powodu niewystarczających środków finansowych, jakimi dysponują ich rodzice.

W Głuchołazach pod okiem trenerów świdniccy juniorzy zmierzą się m.in. z drużyną młodzieżową Hutnika Kraków. Będą mieli do dyspozycji kilka muraw treningowych, saunę, siłownię i basen, a nad ich zdrowiem będzie czuwał lekarz i pielęgniarka.

Osoby mogące pomóc w sfinansowaniu części kosztów dla niektórych zawodników prosimy o kontakt z Robertem Pryką, trenerem juniorów młodszych i koordynatorem ds. szkolenia młodzieży pod numerem telefonu 516 032 721.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group