Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Posiedzenie sesji z gościem specjalnym

Wtorek, 21 października 2014, 13:22
Aktualizacja: 15:23
Autor: red.
Świebodzice: Posiedzenie sesji z gościem specjalnym
Fot. UM Świebodzice
To będzie szczególna sesja Rady Miejskiej – nie tylko ze względu na okazjonalnie zmienioną lokalizację, ale przede wszystkim z powodu specjalnego gościa, który na zaproszenie burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza weźmie w niej udział.

Posiedzenie rady odbędzie się jutro, tj. w środę 22 października, o godz. 15:00 w sali reprezentacyjnej Miejskiego Domu Kultury, ul. Wolności 13. Ważnym elementem obrad, poza programowym punktem rozpatrzenia przez radnych przedłożonych im projektów uchwał, będzie spotkanie z Romanem Szełemejem, Prezydentem Wałbrzycha, liderem Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Wystąpienie dra Szełemeja dotyczyć będzie nowych możliwości finansowych, z jakich korzystać będą mogły Świebodzice w ramach nowego okresu programowania perspektywy finansowej UE 2014-2020 i zasad dystrybucji tych środków w ramach programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Radni zapoznają się z osią priorytetowych inwestycji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego i propozycją alokacji funduszy dla ZIT AW.

Mieszkańców zainteresowanych tematem zapraszany na posiedzenie Rady Miejskiej.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group