Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 692
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Posprzątają park

Czwartek, 28 maja 2020, 15:23
Autor: red
Żarów: Posprzątają park
Fot. UM Żarów
W sobotę, 6 czerwca na terenie Parku Miejskiego w Żarowie zorganizowana zostanie akcja wspólnego sprzątania przestrzeni parkowej.

Organizatorem akcji, przy współudziale Urzędu Miejskiego w Żarowie, jest Fundacja Inicjatywa B.

Organizator zapewni przebieg akcji z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz dystansu zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami. Ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną ilość osób chętnych do wzięcia udziału w akcji jest ograniczona. Ze strony Urzędu Miejskiego w Żarowie zapewnione zostaną rękawiczki, worki na śmieci oraz odbiór zebranych nieczystości.

- Zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa postaramy się pozbierać wszystkie puszki, butelki, kapsle, papierki oraz inne śmieci, które znajdują się pod ławkami, obok pojemników na odpady oraz w części zalesionej. Ze względu na ograniczenia związane z COVID-19, zapraszamy 15 chętnych osób, które zachowując dystans społeczny pomogą posprzątać Park Miejski w Żarowie według określonego wzoru – czytamy na stronie internetowej Fundacji Inicjatywa B.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz numeru telefonu. Liczba miejsc jest ograniczona! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przeniesienia terminu wydarzeń ze względu na niewystarczającą ilość zapisanych osób. W przypadku osób małoletnich wymagana jest zgodna od rodziców/ opiekunów prawnych. Zgodę można pobrać z: http://inicjatywab.pl/o-fundacji/ ("Zgoda dla dzieci").

Szczegółowe informacje można znaleźć na: http://inicjatywab.pl/2020/05/14/tylko-liscie-moga-lezec-w-parku-sprzatamy-park-miejski-w-zarowie/ oraz http://inicjatywab.pl/park-51/

Sprzątanie Parku Miejskiego w Żarowie będzie się odbywać w ramach akcji społecznej "Tylko liście mogą leżeć w parku".

Miejsce: Park Miejski w Żarowie,
Adres: ul. Zamkowa, 58-130 Żarów
Data: 6 czerwca 2020r.
Czas: 16:00-19:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group