34-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego od stycznia br był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Świdnicy. Do zatrzymania doszło w sobotę 1 lutego na jednym z osiedli w Świebodzicach. Funkcjonariusze w czasie zatrzymania przy mężczyźnie ujawnili „srebrne zawiniątko” z białym proszkiem. 34-latek został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie po wstępnej analizie okazało się, że biały proszek to amfetamina, łącznie zabezpieczono jej kilkanaście porcji. 34-latek trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie będzie odbył karę pozbawienia wolności.Odpowie również za posiadanie środków odurzających za co Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
Poszukiwany z amfetaminą
Audio
Czytaj na głos
Świebodziccy kryminalni zatrzymali 34–letniego mieszkańca powiatu świdnickiego poszukiwanego celem odbycia kary pozbawiania wolności, u którego dodatkowo ujawnili kilkanaście porcji narkotyków. Mężczyzna trafi już do Aresztu Śledczego, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności, ale odpowie również za posia
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.