Niedziela, 28 czerwca

Poszukiwany z amfetaminą

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Świebodziccy kryminalni zatrzymali 34–letniego mieszkańca powiatu świdnickiego poszukiwanego celem odbycia kary pozbawiania wolności, u którego dodatkowo ujawnili kilkanaście porcji narkotyków. Mężczyzna trafi już do Aresztu Śledczego, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności, ale odpowie również za posia

34-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego od stycznia br był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Świdnicy. Do zatrzymania doszło w sobotę 1 lutego na jednym z osiedli w Świebodzicach. Funkcjonariusze w czasie zatrzymania przy mężczyźnie ujawnili „srebrne zawiniątko” z białym proszkiem. 34-latek został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie po wstępnej analizie okazało się, że biały proszek to amfetamina, łącznie zabezpieczono jej kilkanaście porcji. 34-latek trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie będzie odbył karę pozbawienia wolności.Odpowie również za posiadanie środków odurzających za co Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka