Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Poszukują wolontariuszy

Niedziela, 23 kwietnia 2017, 13:18
Autor: red
Świdnica: Poszukują wolontariuszy
Fot. red
W tym roku poszukujemy wolontariuszy aż do dwóch świdnickich wydarzeń: Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych”, który odbywać się będzie między 7 a 11 czerwca oraz projektu muzycznego Posłuchane, który zaplanowany jest na 10 czerwca.

Na wolontariuszy czekają zadania takie, jak: obsługa centrum festiwalowego, seansów filmowych i spotkań z twórcami; obsługa pokazów virtual reality czy opieka nad gośćmi i jury. Będą mogli sprawdzić się również przy pomocy w organizacji koncertów i wydarzeń towarzyszących, a także przy obsłudze kawiarenki festiwalowej.

Wolontariusze dzięki pracy przy tych wydarzeniach mają możliwość sprawdzenia się w roli koordynatora działań filmowych i muzycznych. Każdy festiwal jest również szansą na nawiązanie nowych znajomości i wiele niezapomnianych wrażeń!

Aby dołączyć do grona wolontariuszy, należy do 10 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:
.

Na wszystkie zgłoszenia odpowiemy do 14 maja - później odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym przeszkolimy wolontariuszy do ich nowych zadań.

Festiwal Okiem Młodych jest przestrzenią spotkań pasjonatów kina dokumentalnego zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy o kinie i o aktualnych problemach globalnych, niezależnie od wieku i poziomu wiedzy. W centrum naszego zainteresowania
znajdują się krótkie metraże autorstwa młodych twórców.

Posłuchane to projekt muzyczny, który łączy w sobie muzykę i niecodzienne przestrzenie. W ramach tegorocznych wydarzeń do
Świdnicy dotrą najnowsze dźwięki z polskiej sceny muzycznej. Ale nie tylko! Obok znanych i świetnie zapowiadających się polskich wykonawców będziemy odkrywać muzykę, która powstaje w Świdnicy i na Dolnym Śląsku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group