Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1163
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubachów: Powrót do szkół

Wtorek, 1 czerwca 2021, 11:37
Autor: red
Lubachów: Powrót do szkół
Fot. Gmina Świdnica
Po wielu miesiącach lekcji zdalnych uczniowie wrócili do szkolnych ławek.

Nauka i związane z nią długie godziny spędzone przed komputerem, ale przede wszystkim brak bezpośrednich kontaktów, odcisnęły swoje piętno nie tylko na uczniach. Z nieskrywaną radością do szkół wracają też nauczyciele. Z pewnością pierwsze dni nauki stacjonarnej będą upływały na rozmowach i na integracyjnych spotkaniach. Pierwsze warsztaty integracyjne dla uczniów ze Szkoły podstawowej w Bystrzycy Górnej właśnie się rozpoczęły w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie.
- Długo czekaliśmy na ten dzień, kiedy wreszcie będziemy mogli wspólnie się spotkać. Brakowało nam takiego bezpośredniego kontaktu ze znajomymi, a nawet z nauczycielami. Wbrew pozorom te zdalne lekcje były dla nas naprawdę dużym wyzwaniem - podkreślają uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej.

Aby pomóc nauczycielom i uczniom w organizacji zajęć stacjonarnych po długotrwałym okresie nauki zdalnej Gminny Zespół Oświaty przygotował cykl spotkań integracyjnych w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie. Warsztaty w Lubachowie potrwają do 22 czerwca. Z takiej formy rozpoczęcia nauki stacjonarnej skorzystają uczniowie klas IV-VIII z 6 szkół podstawowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group