Ważne było tylko to by zjazd był bezpieczny, szybki i efektowny. Dzięki zaangażowaniu rodziców na spragnionych czekała ciepła herbata, a na zgłodniałych kiełbaski z grilla i energetyczne słodkości. Zdobyte kalorie dzieciaki błyskawicznie straciły podczas zimowych zabaw i sportowych konkurencji przygotowanych przez Przyjaciela Szkoły 315, pana Jana Grusieckiego. Również dzięki jego zaangażowaniu, a także życzliwości firmy Snowtubing w Rzeczce dzieciaki szalały na slalomie pontonowym.
Trochę zmarznięci, w butach nieco przemoczonych, ale szczęśliwi i nasyceni świeżym powietrzem uczniowie niecierpliwie oczekują wiosny i związanych z nią atrakcji.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.