Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Premiera książki "Busem Przez Świat. Ameryka za 8 dolarów" w Świdnicy

Środa, 19 listopada 2014, 13:21
Aktualizacja: 13:34
Autor: red.
Świdnica: Premiera książki "Busem Przez Świat. Ameryka za 8 dolarów" w Świdnicy
Fot. użyczone
9 grudnia w Miejskiej Bibliotece w Świdnicy o godzinie 18:00 odbędzie się premiera nowej książki autorstwa świdnickiego podróżnika, Karola Lewandowskiego "Busem Przez Świat. Ameryka za 8 dolarów". Książka jest owocem 3–miesięcznej wyprawy starym busem na świdnickich tablicach dookoła Stanów Zjednoczonych, Kanady i Meksyku, która odbyła się w 2012 roku. Pierwsza książka "Busem Przez Świat. Wyprawa Pierwsza" okazała się bestsellerem podróżniczym, wyprzedał się cały nakład i doczekała się już drugiego wydania.

Opis książki:
Totalna jazda bez trzymanki! USA, Kanada i Meksyk za osiem dolarów dziennie. Trzy miesiące, sześcioro przyjaciół i jeden rozklekotany
samochód. Dla ekipy Busem Przez Świat nie ma rzeczy niemożliwych! Starcie z gangiem, hamburgery z aligatora, indiańskie legendy, miasteczka widma przy Route 66. Magia Yellowstone, dzień w Dolinie Śmierci, miejskie wędrówki śladami filmów Tarantino. Awaria na spalonym słońcem pustkowiu i lekcje paddle boardingu. Przyjacielskie pogawędki z Tomaszem Adamkiem i Hardkorowym Koksem. I konfrontacja z tajemniczym stalkerem. Karol, Ola, Wojtek, Paziu, Kuba i Piotrek przeżyli znacznie więcej. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!"

Opis projektu Busem Przez Świat:
Busem Przez Świat to studencki projekt podróżniczy zakładający objechanie świata starym hipisowskim busem jak najniższym kosztem. W 5 lat busik przejechał już 52 państwa na 5 kontynentach w 12 wyprawach i pokonał ponad 100 tysięcy kilometrów. Projekt zaowocował jednym z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce, 2 książkami i dziesiątkami naśladowców. Właśnie wróciliśmy z Afryki z wyprawy Maroko Trip 2014 a w przyszłym roku planujemy wyprawy do Gruzji, na Islandię i do Ameryki Południowej.

Link do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/348136218689318/?fref=ts

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group