Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 947
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Promowali Świebodzice

Niedziela, 24 lipca 2016, 8:49
Autor: red
Świebodzice: Promowali Świebodzice
Fot. UM Świebodzice
Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz spotkał się z mieszkańcami naszego miasta, którzy podczas tegorocznych wakacji w niebanalny sposób promowali Świebodzice w różnych częściach kraju.

Do ratusz zaproszeni zostali: Paweł Białek, maratończyk, który przebiegł całe polskie Wybrzeże, propagując zbiórkę charytatywną dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Świebodzicach oraz Sebastian Pawłowski i Robert Drab – zapaleni rowerzyści, którzy na dwóch kółkach pokonali trasę z rodzinnego miasta do Zakopanego. Po drodze z dumą prezentowali flagę Świebodzic i koszulki z napisem „I love Świebodzice”.
- Bardzo dziękuję za tak wspaniałą promocję, jestem pełen uznania dla dokonań panów – podkreślał burmistrz i z zaciekawieniem dopytywał o szczegóły obu wypraw. W przypadku maratonu Pawła burmistrz był także honorowym patronem wydarzenia. Goście interesująco opowiadali o wrażeniach, przygodach jakie ich spotkały. Wszyscy podkreślili też zgodnie, że planują kolejne wyprawy.

Panowie Robert i Sebastian pracują w firmie PWPOT-Promont, pasjonują się kolarstwem od wielu lat. Są zapalonymi kibicami Rafała Majki.
– Byliśmy kibicować mu na Giro d’Italia. W najbliższych planach mamy dokończenie rowerowego objazdu Polski – został jeszcze odcinek z Zakopanego w Bieszczady i cała ściana wschodnia – mówili rowerzyści.

Paweł także deklaruje następne pomysły. – To było wspaniale przeżycie, więc z pewnością wymyślę coś jeszcze bardziej niemożliwego – żartował.

Paweł Białek studiuje mechanikę na Politechnice Wrocławskiej.

Wszyscy zaproszeni panowie otrzymali od burmistrza drobne upominki, prezentami z podróży zrewanżowali się także nasi niezmordowani rowerzyści.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group