Czwartek, 16 lipca
15°C Świdnica

Przedszkolaki dla Niepodległej

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Patriotyczne pieśni, uroczyście odtańczony polonez i biało–czerwone kotyliony. Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie uczciły Święto Niepodległości.

11 listopada to dzień budzący dumę i tożsamość narodową oraz radość z odzyskania niepodległości. Ale też skłaniający do refleksji nad wkładem wielu pokoleń w walkę o niepodległość, naszą wolność i polskość.

- Jak każdego roku, Bajkowe Przedszkole w Żarowie bierze udział w uroczystościach Święta Niepodległości. Nasze przedszkole uczestniczy w tym roku w ogólnopolskiej kampanii „Niepodległa do hymnu” i wszystkie grupy przedszkolne odśpiewały hymn Polski w holu naszej placówki. Zorganizowaliśmy także występ artystyczny dla wszystkich dzieci, spektakl słowno-muzyczny pod kierunkiem Marioli Król i Marzeny Gołąb „Jeszcze Polska nie zginęła” – mówi Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie wiedzą, że godło, flaga i hymn są od wieków najpiękniejszymi symbolami naszej polskości, dumy i tożsamości.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka