Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 795
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Przedszkolaki dla Niepodległej

Czwartek, 11 listopada 2021, 15:51
Autor: red
Żarów: Przedszkolaki dla Niepodległej
Fot. UM Żarów
Patriotyczne pieśni, uroczyście odtańczony polonez i biało–czerwone kotyliony. Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie uczciły Święto Niepodległości.

11 listopada to dzień budzący dumę i tożsamość narodową oraz radość z odzyskania niepodległości. Ale też skłaniający do refleksji nad wkładem wielu pokoleń w walkę o niepodległość, naszą wolność i polskość.

- Jak każdego roku, Bajkowe Przedszkole w Żarowie bierze udział w uroczystościach Święta Niepodległości. Nasze przedszkole uczestniczy w tym roku w ogólnopolskiej kampanii „Niepodległa do hymnu” i wszystkie grupy przedszkolne odśpiewały hymn Polski w holu naszej placówki. Zorganizowaliśmy także występ artystyczny dla wszystkich dzieci, spektakl słowno-muzyczny pod kierunkiem Marioli Król i Marzeny Gołąb „Jeszcze Polska nie zginęła” – mówi Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie wiedzą, że godło, flaga i hymn są od wieków najpiękniejszymi symbolami naszej polskości, dumy i tożsamości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group