Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Przy wielkanocnym stole z emerytami

Poniedziałek, 26 marca 2018, 9:17
Autor: red
Żarów: Przy wielkanocnym stole z emerytami
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi żarowscy seniorzy ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów spotkali się na wspólnym wielkanocnym śniadaniu. Były życzenia, występy artystyczne, upominki, a na stołach nie zabrakło wielkanocnych przysmaków.

- To już kolejne śniadanie wielkanocne, na które zapraszają nas żarowscy emeryci. Cieszę się, że stało się to tradycją i dziś, w tak miłym gronie możemy złożyć sobie świąteczne życzenia - mówiła podczas spotkania z emerytami Beata Wilk z żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Na świątecznym śniadaniu słowa podziekowania usłyszeli także inwalidzi. Tradycyjnie już, seniorzy z gminy Żarów, w przedświątecznym okresie obchodzą także święto inwalidy. Życzenia emerytom złożyli również burmistrz Leszek Michalak i zastępca Grzegorz Osiecki oraz Beata Wilk z Ośrodka Pomocy Społecznej. - Zbliżają się Święta Wielkanocne i dziś chcę Państwu z tej okazji złożyć najserdeczniejsze życzenia. Mam nadzieję, że nikt w tych wyjątkowych dniach nie będzie sam. I będzie mógł się cieszyć wspólnymi chwilami z najbliższymi. Życzę, aby te święta upłynęły w serdecznej rodzinnej atmosferze, pełnej wiary, nadziei i miłości - życzył seniorom burmistrz Leszek Michalak.

W trakcie uroczystości nie zabrakło akcentów artystycznych w wykonaniu seniorów ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Każdy otrzymał również świąteczny upominek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group