Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1363
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przybędzie Mikołaj

Czwartek, 2 grudnia 2021, 13:13
Autor: red
Świebodzice: Przybędzie Mikołaj
Fot. organizatorzy
Oczekiwany cały rok przez najmłodszych...mowa o kim? Oczywiście o Św. Mikołaju, który zawita do Świebodzic tradycyjnie 6 grudnia (poniedziałek).

I tu niespodzianka o godz.12:00 na schodach Ratusza nie pojawi się jeden, a kilka Mikołajów i Śnieżynki. Będą zaopatrzeni w pyszne słodycze, po czym wyruszą w różne rejony miasta w poszukiwaniu dzieci.

Następnie o godz. 15:30 przy Ratuszu odbędzie się pokaz szczudlarzy, a o godz. 16:00 Mikołaj w towarzystwie Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi rozświetli choinkę. Przez pół godziny w Rynku będzie rozbrzmiewała wesoła, mikołajkowa muzyka, a animatorzy zadbają o to, aby dzieciom nie było zimno. Zaplanowane są zabawy taneczne, a także... uwaga! super niespodzianka, otwarty zostanie kufer marzeń. Następnie uczestnicy udadzą się specjalnym, świątecznie udekorowanym autobusem do Hali OSiR. Tam o godz. 16:45 zaplanowane są gry i zabawy dla dzieci oraz całych rodzin. Z kolei o godz. 17:00 seniorzy z Klubu Senior + zaprezentują Mikołajkowy Rock‘n’Roll, wspaniali seniorzy będą także uczyć krok po kroku układu choreograficznego. Ponownie o godz. 17:30 zaplanowane są animacje.

Organizatorem Mikołajek jest Miejski Dom Kultury, OSiR Świebodzice Spółka z o.o. oraz Miasto Świebodzice. W Mikołajkach uczestniczą też: ZGK Świebodzice Spółka z o.o., ZWiK Świebodzice Spółka z o.o., Biblioteka Miejska, Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Zarząd Nieruchomości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group