Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 544
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przyjęli wyzwanie

Poniedziałek, 22 czerwca 2020, 17:50
Aktualizacja: Wtorek, 23 czerwca 2020, 8:51
Autor: red
Świebodzice: Przyjęli wyzwanie
Fot. UM Świebodzice
Charytatywna akcja #GaszynChallenge w krótkim czasie ogarnęła cały kraj. W wyzwaniu, które ma na celu zbieranie środków na leczenie dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni, biorą udział instytucje, jednostki, służby, firmy i osoby prywatne.

Idea jest prosta wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów - nagrać film, wpłacić pieniądze na rzecz chorego dziecka i nominować innych.

Po ubiegłotygodniowej nominacji otrzymanej od funkcjonariuszy świebodzickiej Straży Miejskiej, w poniedziałkowy poranek (22 czerwca), wyzwanie podjęli pracownicy Urzędu Miejskiego. O godzinie 8:30 przed Ratuszem urzędnicy pod przewodnictwem burmistrza miasta Pawła Ozgi oraz sekretarz miasta Sabiny Cebuli, wspierani przez maskotkę miejską Sowę Świebodkę wykonali serię ćwiczeń. Następnie Burmistrz nominował do udziału w akcji:
- Radnych Rady Miejskiej,
- MKS Victorię Świebodzice,
- ZWIK Sp. z o.o.
Wsparcie wydarzenia to kolejny dowód na to, że pomaganie wszyscy mamy we krwi.
Dzięki ludziom o wielkich sercach udało się zebrać całą kwotę, potrzebną na zakup leku dla Wojtusia z Galowic. Jednak to nie koniec walki, na lek oczekuje również maleńka, 11-miesięczna, Mia z Wrocławia. Link do zrzutki: https://www.siepomaga.pl/mia-sma. Pomaganie jest fajne.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group