Środa, 17 czerwca
17°C Jelenia Góra

Przywitają Nowy Rok na piłkarskim boisku

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Jak co roku świdniccy piłkarze wejdą w Nowy Rok z mocnym, sportowym akcentem. 1 stycznia w samo południe na stadionie przy ulicy Śląskiej rozegrany zostanie mecz noworoczny.

Udział w tym spotkaniu zapowiedziało już wielu zawodników m.in.: Janusz Gol, Arkadiusz Piech, Remigiusz Jezierski, Jarosław Lato, a także wielu piłkarzy grających obecnie w świdnickich klubach i nie tylko. Wszystkich sympatyków futbolu czujących się na siłach po trudach sylwestrowej nocy zapraszamy oczywiście na stadion przy ulicy Śląskiej. Początek meczu noworocznego w niedzielę 1 stycznia 2012 roku punktualnie o 12.00.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka