Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 941
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Przywitamy Nowy Rok w świdnickim Rynku

Niedziela, 23 listopada 2014, 7:31
Aktualizacja: 7:34
Autor: red.
Świdnica: Przywitamy Nowy Rok w świdnickim Rynku
Fot. archiwum
Prezydent Wojciech Murdzek podjął decyzję o organizacji imprezy sylwestrowej w świdnickim Rynku. Świdniczanie będą mogli przywitać Nowy Rok w Rynku w rytmie muzyki i z towarzyszeniem fajerwerków. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Manchester, zaś wieczór będzie umilał Dj Pablo.

Podczas imprezy w Rynku będzie również można wygrać atrakcyjne nagrody. Po analizie sondy na jednym z portali społecznościowych prezydent Wojciech Murdzek wyraził zgodę na organizację imprezy sylwestrowej w świdnickim Rynku. Dołączamy tym samym do innych miast, gdzie przywitamy Nowy Rok na wolnym powietrzu.

– Przewidujemy, że impreza potrwa od 22:00 do 1:00 – mówi Tomasz Jamróg, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury – Firma, której zleciliśmy całościowe przygotowanie imprezy jest właśnie w trakcie załatwiania niezbędnych formalności i pozwoleń. Gwiazdą wieczoru będzie toruński zespół Manchester, a o oprawę muzyczną reszty wieczoru zadba Dj Pablo. O północy przywitamy Nowy Rok fajerwerkami, zaś podczas imprezy będą do wygrania cenne nagrody.

Próbka zespołu Manchester:

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group